coleo_blog_net_ua2.jpg

 Для перегляду фауністичних переліків виберіть необхідне:

(ряди у класах подані за абеткою)

 

_________________________
_________________________
Тип Platyhelminthes Minot, 1876 (Плоскі черви)
_________________________
Клас Trematoda (Трематоди)
Fasciola hepatica   Echinostoma revolutum   Diplostomum pseudospathaceum
_________________________

Ряд Echinostomida (Ехіностоміди)

_________________________
_________________________
Тип Rotifera Cuvier, 1817 (Коловертки)
_________________________
Клас Monogononta Plate, 1889 (Моноґононти)
Keratella cochlearis   Polyarthra vulgaris   Trichocerca similis
_________________________

Ряд Flosculariacea Harring, 1913 (Фльоскулярицеї)
Ряд Ploima Hudson and Gosse, 1886 (Плойма)

_________________________
_________________________
Тип Annelida Lamarck, 1809 (Кільчасті черви)
_________________________
Клас Oligochaeta (Малощетинкові)

lumbriculidae   Oligochaeta   Oligochaeta
_________________________

Ряд Opisthopora (Опістопори)
Ряд Tubificida (Трубочникоподібні)

_________________________
_________________________
Тип Arthropoda Linnaeus, 1758 (Членистоногі)
_________________________
Клас Branchiopoda Latreille, 1817 (Зяброногі)

Daphnia longispina   Macrothrix laticornis   Sida crystallina
_________________________

Ряд Cladocera Latreille, 1829 (Гіллястовусі)

_________________________
Клас Maxillopoda Dahl, 1956 (Щелепоногі)

Cyclops   Cyclops bicuspidatus   Argulus

_________________________

Ряд Calanoida (Каланоїди)
Ряд Cyclopoida Burmeister, 1834 (Циклопові)
Ряд Harpacticoida (Гарпактикоїди)

_________________________
Клас Arachnida Cuvier, 1812 (Павукоподібні)

   Araneus diadematus   Opiliones

_________________________

Ряд Araneae Clerck, 1757 (Павуки)
Ряд Oribatida Dugès, 1834 (Орибатиди)
Ряд Prostigmata (Простигмати)

_________________________

Клас Entognatha (Прихованощелепні)
Entomobrya corticalis   Orchesella cincta   Orchesella flavescens

_________________________

Ряд Collembola Lubbock, 1870 (Ногохвістки або Колемболи)

_________________________
Клас Insecta Linnaeus, 1758 (Комахи)

Prionus coriarius  Xestia speciosa   Cicindela sylvicola
_________________________

Ряд Coleoptera Linnaeus, 1758 (Твердокрилі або Жуки)
Ряд Diptera Linnaeus, 1758 (Двокрилі)
Ряд Ephemeroptera (Одноденки)
Ряд Hymenoptera Linnaeus, 1758 (Перетинчастокрилі)
Ряд Lepidoptera Linnaeus, 1758 (Лускокрилі або Метелики)

_________________________
_________________________
Тип Mollusca Cuvier, 1795 (Молюски)
_________________________
Клас Gastropoda Cuvier, 1795 (Черевоногі)

Bithynia tentaculata   Helix pomatia   Lymnaea stagnalis
_________________________

Ряд Allogastropoda Cox, 1960 (Аллогастроподи)
Ряд Caenogastropoda Cox, 1960 (Ценогастроподи)
Ряд Pulmonata Cuvier in Blainville, 1814 (Легеневі)

_________________________
Клас Bivalvia Linnaeus, 1758 (Двостулкові)

Anodonta anatina   Unio pictorum   Sphaerium corneum
_________________________

Ряд Unionoida Stoliczka, 1870 (Перлівницеподібні)
Ряд Veneroida H. & A. Adams, 1856 (Венероїдоподібні)

_________________________
_________________________
Тип Chordata Bateson, 1885 (Хордові)
_________________________
Клас Cephalaspidomorphi (Міноги)

Eudontomyzon mariae   Eudontomyzon danfordi   Eudontomyzon danfordi

_________________________

Ряд Petromyzontiformes (Міногоподібні)

_________________________
Клас Actinopterygii Klein, 1885 (Променеплавцеві риби)

Esox lucius   Carassius carassius   Silurus biwaensis

_________________________

Ряд Acipenseriformes (Осетроподібні)
Ряд Clupeiformes (Оселедцеподібні)
Ряд Cypriniformes (Коропоподібні)
Ряд Esociformes (Щукоподібні)
Ряд Perciformes (Окунеподібні)
Ряд Syngnathiformes (Коникоподібні)
Ряд Siluriformes (Сомоподібні)

_________________________
Клас Amphibia Linnaeus, 1758 (Земноводні або Амфібії)

Salamandra salamandra   Rana temporaria   Hyla arborea
_________________________

Ряд Anura Fischer von Waldheim, 1813 (Безхвості)
Ряд Salamandroidea (Fitzinger, 1826) (Саламандроподібні)

_________________________
Клас Reptilia Laurenti, 1768 (Плазуни або Рептилії)

Lacerta viridis   Vipera berus   Emys orbicularis
_________________________

Ряд Squamata Oppel, 1811 (Лускаті)
Ряд Testudines Linnaeus, 1758 (Черепахи)

_________________________
Клас Mammalia Linnaeus, 1758 (Ссавці або Звірі)

Erinaceus concolor   Rhinolophus hipposideros   Lynx lynx
_________________________

Ряд Artiodactyla Owen, 1841 (Ратичні)
Ряд Carnivora Bowdich, 1821 (Хижі)
Ряд Chiroptera Blumenbach, 1779 (Рукокрилі)
Ряд Insectivora Bowdich, 1821 (Комахоїдні)
Ряд Lagomorpha Brandt, 1855 (Зайцеподібні)
Ряд Rodentia Bowdich, 1821 (Гризуни)

 

 

 

_______________________________________

© Андрій М. Заморока, Fauna Haliciae et Carpathiae, 2009-2011